30 dní do katastrofy!

3. 10. 2020

Dne 3. listopadu 2020 se v USA uskuteční volby nového prezidenta. Kandidují na tuto funkci dva kandidáti,  Donald Trump – za Republikánskou stranu a Joe Biden – za Demokratickou stranu.

Český mediím se tradičně nedá věřit, ty neustále negativně komentují jakékoliv kroky Donalda Trumpa.

Ve světě se ale už píše o tom, že Donald Trump zvítězí v těchto volbách a znovu obhájí prezidentský mandát.

Demokratická strana hned 3.11.2020 neuzná výsledky těchto voleb a bude tvrdit, že výsledek byl zmanipulován, zcela určitě bude rozehrána karta ruského a čínského vměšování do „demokratických voleb prezidenta“ v USA.

V USA začnou velké nepokoje! Zahraniční pozorovatelé upozorňují, že různé skupinky pro vyvolání pouličních nepokojů jsou již zformované a vycvičené. To, co jsme viděli v USA před pár měsíci, to rabování, ničení a zapalování, byl jen nácvik toho, co údajně přijde.

Očekává se, že v USA vypukne občanská válka a začne rozpad USA na jednotlivé státy! Podotýkáme, že se jedná o jadernou velmoc – USA.

Dne 3.11.2020 bylo oznámeno, že prezident Trump a jeho manželka byli nakaženi nemocí Covid – 19. Prezident Trump musel být poté hospitalizován a leží na klinice, na jednotce intenzivní péče. 

Trump v předchozích čtyřech letech, kdy vykonával funkci prezidenta USA rozehrál v USA zajímavou partii, kdy se snažil odstranit od moci Depp State  - nikým nevolené síly, které určují z pozadí politiku USA.

Zda se mu to podaří dokončit uvidíme. Každopáídně má soupeře nejtěžší váhy! Jde mu nyní o život v těchto dnech!

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM