Názory na volby - Valenta: 2. kolo prezidentských voleb a menší zlo

15. 1. 2023

Kapitán Československé lidové armády Petr Pavel je bývalý komunista, předseda základní organizace KSČ (tedy nikoliv řadový člen) = nomenklaturní kádr předchozího politického systému, školený na rozvědčíka proti Západu. Andrej Babiš, je bývalý komunista a tajný spolupracovník československé rozvědky v boji proti Západu, ale zejména "efektivní" grázlík v období tzv. podnikatelského "rozmachu" 90. let..

Summa summarum, ve druhém kole prezidentské volby, jako běžný občan, volit půjdu... hodím tam Babiše, ale celkově je mi z aktuální politické scény ČR na zvracení.

Oba dva pánové, exgenerál-důchodce, pobírajicí gigantickou rentu (možná i další výsluhu od celosvětově agresivního paktu NATO), vers. velice kontroverzní podnikatel, miliardář... Oba dva jsou ale také dnes považováni velkou částí společnosti za nízkocharakterové, ideologické korouhvičky, zaprodanci zájmů svých elit, kterým jde již jen o světskou moc, finančně zajištění jsou na mnoho generací dopředu! Nedivím se, že tzv. reálný socialismus zkrachoval právě na takovýchto nestabilních morálních "kapacitách".. Summa summarum, ve druhém kole prezidentské volby, jako běžný občan, volit půjdu... hodím tam Babiše, ale celkově je mi z aktuální politické scény ČR na zvracení.

Autor: 
Jiří Valenta
Zdroj: 
fb