Američtí demokraté jsou šokovaní a zděšení z vystoupení Joe Bidena na CNN. My jsme naopak zděšení z amerických demokratů!

2. 7. 2024

Nedávno se skutečnila v americké celostátní televizní stanici CNN předvolební debata prezidentských kandidátů Joe Bidena - současného amerického prezidenta za Demokratickou stranu USA a Donalda Trumpa za Republikánskou stranu USA.

Joseph Biden v této debatě totálně veřejně pohořel a celá Amerika měla možnost vidět v přímém přenosu jeho skutečnou tvář a zdravotní stav! Viděli starého, unaveného, senilního a nemocného pána, který by měl vyhrát v demokratické soutěži prezidentských kandidátů a následně jako prezident USA vést další čtyři roky nejmocnější zemi světa. 

Výsledkem této debaty amerických prezidentských kandidátů na televizní stanici CNN bylo to, že podle informací z medií, zavládlo obrovské zděšení v řadách americké Demokratické strany, ale i v médiích, která podporují Joea Bidena, mezi jeho donory a dokonce mezi americkými progresivisty všeho druhu!

Byli to dosavadní Bidenovi podporovatelé, kdo ihned po debatě zaplavili sociální sítě výzvami, aby prezident USA Joe Biden odstoupil z kandidatury na prezidenta a dokonce řada vlivných osobností jej vyzvala k tomu, aby prezident Biden okamžitě odstoupil z funkce prezidenta USA, protože je zjevně neschopen výkonu své funkce, což může ohrozit i národní bezpečnost USA.

A my dodáváme, že i bezpečnost celého světa!

I my v České republice jsme zděšeni! Ale z toho, jaké poměry panují v Demokratické straně USA a v celých USA, že vrcholní politici této strany Bidenův zdravotní stav zjistí až při finální soutěži prezidentských kandidátů v celostátních amerických mediích, dvou největších politických stran USA. 

Většina normálně myslících lidí na této planetě, kteří se zajímají průměrně o politiku už dávno ví, že Pepík Biden není v dobré zdravotní kondici!

Že je Biden senilní, a že je spíše hrozbou pro svět než přínosem! A že při jeho zdravotním stavu jej spíše ovládají ti nikým nevolení, skrytí za ním v pozadí.

Jsme zděšeni také z informací, které se šíří světem, že J. Biden byl zvolen do funkce amerického prezidenta při posledních prezidenstkých volbách podvodem, při korespondečním hlasování a následném sčítání hlasů.

Jsme samozřejmě zděšeni i z chování českých vrcholných politiků a českých veřejnoprávních medií, že si Bidenova zdravotního stavu nevšimli dávno. Respektive oni si je všimli, ale prezentují jej neustále jako nejzodpovědnějšího politika této planety, který chrání lidstvo před veškerým nebezpečím a zlem. A to i v situaci, kdy J. Biden často ani neví, co povídá! Kdy mluví evidentně "z cesty", jako při poslední prezidentské debatě na CNN! Už delší dobu tak mluví!

Doufejmě, že J. Biden neudělá nějakou fatální, osudovou hloupost do voleb nového amerického prezidenta! Držme si všichni palce! I za naše děti!

 

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Internet