Aktuálně

19. 5. 2024

Připomeňme si nedávné sdělení náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky: „My se dnes připravujeme jako armáda na ten nejhorší scénář, to znamená na nějakou válku velkého rozsahu, vysoké intenzity, s technologicky vyspělým protivníkem! Válka s jadernou velmocí je potřeba říci nemusí být válkou jadernou. My v zásadě na to máme.

18. 5. 2024

Atentát na Roberta Fica je klasickou černou labutí. Tedy událost, kterou víceméně nikdo nečekal, ale jejíž význam je tak veliký, že zasáhne do všech plánů i představ a seřadí všechny na nové startovní čáře. Události příštích týdnů budou všechny poměřovány právě tím, co se stalo na Slovensku a nemůže to být jinak.

17. 5. 2024

Volby Evropského parlamentu 7.- 8. 6.2024 se nezadržitelně blíží. Plzeň v pondělí 27. května 2024 přivítá ve 14:00 hodin vedoucí kandidátku do EP Kateřinu Konečnou spolu s dalšími kandidáty koalice STAČILO!. Nebude chybět ani naše plzeňské želízko v ohni evropské politiky, kandidát PhDr. Ing. Jiří Valenta, DBA.

16. 5. 2024

Viděl jsem tiskovou konferenci slovenských koaličních stran, zejména projev pana poslance Blahy i pana poslance Danka. A neshledal jsem na nich nic výhrůžného, nic “pinochetovského”! Vůbec nic takového. Níže vysvětlím, proč.

16. 5. 2024

Rozhovor s PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiřím Valentou, DBA kandidátem KSČM z Plzně do Evropského parlamentu 2024 za koalici STAČILO!

15. 5. 2024

Odsuzuji útok na slovenského premiéra! Takto se v politice nebojuje! Žaluji všechny, kteří proti němu vedli a vedou štvavou kampaň! A to i ty z ČR!

Tady vidíte, k čemu mohou vést prohlášení, že by někdo měl “viset”, potřeboval “zažít válku” a podobné zrůdnosti, kterým navíc tleskají ti, kteří si hrají na hodnotové a demokratické politiky…

15. 5. 2024

Od chvíle, kdy jsme zveřejnili výsledek našeho snažení o spolupráci levicové a vlastenecké opozice, uběhlo už půl roku. Mnozí se koalici STAČILO! vysmívali, plivali na ni a kopali do osobností, které měly tu odvahu vystoupit ze své komfortní zóny, přijít o soukromí, upozadit své profese a dát všanc svá jména. Proč? Aby tito lidé bojovali za ČR a za Vás.

14. 5. 2024

Dne 7. května 2024 proběhlo v Petičním výboru Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR projednávání petice, pod kterou KSČM spolu s dalšími partnery v krátkém čase nasbírala přes 13000 podpisů. Poslechněte si z videozáznamu vystoupení zástupců KSČM a členů petičního výboru petice.

12. 5. 2024

Akce se uskuteční v úterý, dne 14. 5. 2024, od 16:00 hodin, na náměstí Míru v Klatovech.

Na akci vystoupí s projevy: PhDr. Josef Skála, CSc. - ředitel Institutu české levice, Ing. Vítězslav Pilmaier - ekonom a národohospodář, a známý herec Ivan Vyskočil.

11. 5. 2024

Vážení diváci, přímý přenos byl přerušen, závěr jsme však dotočili a zveřejníme jej. Příčiny přerušení zjišťujeme. Rozhovor Jany Bobošíkové s Kateřinou Konečnou nejen o (ne)oslavách konce II. světové války. Své dotazy můžete psát již nyní. Těšíme se na Vás! Živý přenost po 1 min. úvodu.

Stránky