Aktuálně

30. 9. 2023

30. září jsme si připomněli smutné výročí našich dějin, Mnichovskou dohodu čtyř velmocí.

27. 9. 2023

             V životě lidském najdeme jen velmi málo jistot. Vlastně jen dvě. Jednou je mateřská láska a druhou je smrt. Z té první jsme se narodili a k té druhé celý život směřujeme. I ta smrt nás vlastně vrací k tomu zrození. Ze země člověk vzešel a v zemi bude jeho tělo pochováno.

26. 9. 2023

Na programu jednání byla řada důležitých bodů:

* Byla projednána podrobná informace o dosavadním průběhu a výsledcích jednání výročních členských schůzí Základních organizací KSČM v jednotlivých okresních organizacích KSČM, které probíhají v tomto období do 10.10.2023 v Plzeňském kraji. 

26. 9. 2023

Máme tady Bez obalu s číslem 39 a já Vás u něj vítám.

25. 9. 2023

Plénum Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje z logických a racionálních důvodů odmítá dlouhodobý záměr vlády České republiky na výstavbu "Gigafactory", chemické továrny na výrobu elektrobaterií firmou Volkswagen u obce Líně nedaleko Plzně!

23. 9. 2023

KSČM vyzývá prezidenta Petra Pavla, aby se stal skutečným prezidentem všech občanů, a nikoliv loutkou v rukou svých poradců, sponzorů a současné vlády. To od něho čekají jeho voliči i nevoliči, tedy, že bude tím, kdo bude sjednocovat, a ne rozdělovat společnost.

22. 9. 2023

Projev má být vyjádřením nějaké priority a to není! Pro ty, kteří projev adorovali a adorují, je nejdůležitější, že ho pronesl právě Petr Pavel. To je důležité, že on něco řekne v New Yorku. Ať udělá cokoli, je to v pořádku! To hraje velkou roli a někteří mu jsou možná připraveni připisovat i divotvorné účinky.

19. 9. 2023

Otázkou zůstává, co následuje poté, když se jedinec, (kterých jak se zdá přibývá), skutečně odhodlá v mediálním a veřejném prostoru říci, co si myslí o současném politické situaci v naší zemi. O současném směřování našeho státu, devastaci jednotlivých vládních resortů, k všestranně proukrajinsky vládnoucímu kabinetu premiéra Petra Fialy.

16. 9. 2023

"Ke spojení odborů, parlamentní i neparlamentní opozice s jediným cílem, kterým je demise vlády", vyzvala Václava Schreibová.

16. 9. 2023

Válečný konflikt na Ukrajině si rozhodně zaslouží hlubší a objektivnější posouzení! A „obyčejní lidé“ si hlavně zaslouží mír!

Jak se všeobecně praví, první obětí každé války je Pravda.

Stránky