Česká republika si volí svého nového prezidenta

13. 1. 2023

V pátek a v sobotu, ve dnech 13. a 14.1.2023 se v České republice koná 1. kolo voleb nového prezidenta naší republiky. Do voleb jde 8 kandidátů, 7 mužů a 1 žena.  

Ani jeden z kandidátů není čistě levicový kandidát! Což je velká chyba levice! 

Voliči KSČM a levice proto budou muset za této situace při výběru kandidáta dělat kompromis, komu dát svůj hlas. A musí i taktizovat, aby jejich hlas potom nescházel někomu jinému pro postup do druhého kola.

Je to vážná volba a není zde prostor na experimenty.

Naše země potřebuje „českého prezidenta“, který bude bojovat za zájmy České republiky a zájmy širokých vrstev obyvatel naší země. Hrdého vlastence, se sociálním cítěním, bojovníka za mír, který se nebude bát postavit zlu, křivákům a válečným štváčům, který se nebojí říct veřejně své názory!

Nepotřebujeme prezidenta, který by byl lokajem EU, NATO či USA! Českým prezidentem by se neměl stát ani převlékač kabátů, ani kandidát - loutka zahraničních investorů, kteří v naší zemi mají své zištné zájmy. 

Není také dobré volit kandidáta jen podle jeho hezkých slov a hezké tváře, za tím se může skrývat všelicos i pozdější hodně nepříjemné překvapení! 

Volte proto někoho prověřeného životem a prací, kdo už něco dokázal a udělal pro Českou republiku a pro lidi dole. Někoho, od koho víte, co od něj můžete v budoucnosti čekat i přes jeho známé nedostatky z pohledu levicového voliče.

Ústřední výbor KSČM doporučuje svým členkám a členům, sympatizantkám a sympatizantům KSČM v 1. kole nadcházející volby prezidenta republiky podpořit ty kandidátky, kteří jsou v opozici k současné pravicové vládě. 

Volte svého nového českého prezidenta s rozmyslem a zodpovědně! 

Šťastnou ruku!

 

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Plzeňský Krajský výbor KSČM