Jaká je skutečnost: Na Ukrajině válčí NATO, proti Ruské federaci! 

4. 1. 2023

Česká veřejnoprávní, ale i další prorežimní česká media a hlavně čeští vládní politici situaci na Ukrajině takto veřejně neprezentují, protože se jim to nehodí do jejich narativu. 

České občany by tato informace mohla pořádně vystrašit a mohla by vyvolat jejich nežádoucí reakce!

Proto neustále dokola slyšíme od nich o ruské imperialistické vojenské agresi na Ukrajinu a na druhé straně o hrdinství „demokratické“ Ukrajiny. Pravda je ale jiná!

Každá členská země NATO a řada dalších zemí (cca 50 zemí světa, vč. např. Japonska, Austrálie aj.) nyní dodává Ukrajině nějaký vojenský materiál či speciální vojenskou techniku, poskytuje Ukrajině všemožnou podporu. Řada zemí NATO má na území Ukrajiny své vojenské instruktory, specializované vojenské poradce či dokonce menší speciální, ale i bojové jednotky.

Český premiér Fiala si před několika dny pochvaloval ve svém novoročním projevu 1.1.2023, jak český obranný průmysl ekonomicky roste a že nyní český vojensko-průmyslový komplex vytváří tisíce nových, dobře placených pracovních míst!? Řeč je zde o Fialovo válce, která je dle něj výhodný business!

Již před pár týdny hovořil premiér Fiala také o tom, že do naší země přijde několik tisíc ukrajinských specialistů na výrobu vojenské techniky. Mezivládní smlouva již prý byla podepsána.  Paní Černochová, ministryně obrany ČR se ústy ministerstva před časem nechala slyšet, že  Česká republika nakupuje po celém světě staré tanky ruské výroby a plně je v ČR modernizuje a odesílá do války na Ukrajinu!
Česká armáda také cvičí několik tisíc ukrajinských vojáků na našem území.

To vše za peníze českých daňových poplatníků! Miliardy českých korun jdou na válku na Ukrajině, na boj NATO proti Rusku, pod narativem ochrana demokracie na Ukrajině!

Slovo mír! Požadavek na mírová jednání k urovnání ukrajinské krize politickými prostředky od premiéra Fialy ani paní Černochové neslyšíme! To slovo oni neznají!

 

Co je cílem Západu ?

Srazit Ruskou federaci na kolena a vnutit mu vůli Západu (především USA a Velké Británie). Následně rozčlenit Rusko na více území a ovládnout jeho nerostné bohatství! 

Je evidentní, že Ukrajina je jenom nástrojem Západu, jak dosáhnout jejich cílů proti Rusku! Ukrajina je pro USA a NATO v této operaci spotřebním materiálem.

 

Trochu z nedávné historie

Připomínáme v této souvislosti, že v únoru 2014 došlo na Ukrajině k ozbrojenému státnímu převratu za pomoci ozbrojených fašistických bojůvek. Po demokraticky zvoleném prezidentu Ukrajiny Viktoru Janukoviči stříleli ukrajinští fašisté ze samopalu a chtěli jej zabít. Ten, aby si zachránil holý život uprchl do zahraničí, konkrétně do Ruské federace, kde žije v exilu dodnes.

Obdobně dopadl i tehdejší premiér ukrajinské vlády Mykola Azarov, který rovněž musel uprchnout do zahraničí, kde žije v politickém exilu dodnes.

Proti tomuto nelegálnímu a neústavnímu puči v Kyjevě, proti tzv. „Majdanu“, který byl řízen z americké ambasády v Kyjevě, se vzbouřili občané 2 východních oblastích Ukrajiny a to Doněcké, a Luhanské oblasti a občané autonomní republiky Krym, ve kterých žije několik milionů obyvatel, značná část z nich ruské národnosti ve smíšených rodinách. Tyto ukrajinské oblasti neuznaly legitimitu pučistické vlády z Kyjeva!

Tato nová pučistická vláda v Kyjevě jedním z prvních kroků zakázala používat na Ukrajině jejich rodný jazyk, ruský jazyk, kterým se hovořilo většinově na východě Ukrajiny. Aby zlomila odpor těchto oblastí, přestala okamžitě vyplácet lidem důchody a sociální dávky v těchto oblastech, zrušila tam pobočky bank a zmrazila jejich vklady, přerušila zdroj pitné vody pro Krym, zakázala jakékoliv zásobování potravinami těchto oblastí z území Ukrajiny. Několikrát se pokusila zlomit odpor těchto vzbouřených oblastí vojenskou silou. 

Na přelomu roků 2014 - 15 byly podepsány Minské dohody I. a II., které stanovily jízdní řád, krok po kroku, jak by mělo být dosaženo politického urovnání vnitro ukrajinské krize na Ukrajině. Pučistická vláda v Kyjevě, tyto dohody podepsala, zavázala se před OSN je plnit, ale nikdy je neplnila! Tyto dohody v roce 2015 schválila Rada bezpečnosti OSN jako závazné rezoluce pro všechny členské státy OSN, tedy i pro Českou republiku! 

V závěru roku 2021, téměř po 8 letech, kdy ležely tyto dohody na stole, je definitivně odmítl plnit prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj!

Od roku 2014 do roku 2022 zabila ukrajinská armáda a fašistické bataliony AZOV a Pravý sektor v Doněcké a Luhanské oblasti více než 13.000 vlastních obyvatel Ukrajiny, včetně stovek malých dětí. Plnila tak rozkazy i vrchního velitele armády Ukrajiny prezidenta Volodymyra Zelenského, když byl ve funkci prezidenta. Zelenskyj má krev svých spoluobčanů na svých rukách!

V roce 2021 vyhlásily tyto oblasti Ukrajiny, které se mezitím etablovaly jako Doněcká a Luhanská lidová republika samostatnost, kdy se po 8 letech teroru ze strany Ukrajiny odtrhly od Ukrajiny s tím, že už nechtějí mít nic společného s banderovsko – fašistickou Ukrajinou. V roce 2022 požádaly o přijetí do sestavy Ruské federace a Rusko je přijalo!

Ukrajinská armáda střílela celých osm let a střílí do dnešních dní do těchto obydlených měst a obcí děly a raketomety a zabíjí tamní lidi. 

Po roce 2014 vybudovaly USA na území Ukrajiny několik tajných vojenských biologických laboratoří, kde vyráběli američtí specialisté a testovali zakázané biologické zbraně. Zde v těchto laboratořích byl rozpracováván jako jeden z projektů „Covid – 19“ na který byl americkou vládou poskytnut  v roce 2019 finanční grant a to v době, kdy svět o existenci COVID neměl žádné tušení! Jsou na to dnes nevyvratitelné důkazy, které má k dispozici OSN!

V prvních dnech Speciální vojenské operace Ruské federace na Ukrajině, která začala 24.2.2022, byly jako jeden z prvních cílů ruské armády zajištěny tyto biologické laboratoře a důkazy z těchto laboratoří. Bylo zjištěno, že jedním z hlavních aktérů, kdo v těchto vojenských biologických programech na Ukrajině figuroval, byl syn amerického prezidenta Bidena! Hanter Biden!

Nezaznamenali jsme žádnou reakci na tyto oficiální pobuřující zprávy a zjištění ze strany OSN o působení amerických vojenských biologických laboratořích na Ukrajině od premiéra české vlády profesora Fialy či paní Černochové z ministerstva války, ani od superdemokratů či liberálů všech mastí v naší zemi! 

Naopak, tato Fialovo vláda připravuje zákony a sankce, aby mohla potlačit informační zdroje, které přináší jiné informace, než je vládní proválečná  a proukrajinská propaganda! Vláda mluví o boji s tzv. „dezinformátory“. V podstatě se bojí pravdy a chce tyto lidi a informační umlčet! Pod pláštíkem toho, že je ohrožena demokracie v naší zemi. V naší zemi se rozjíždí soudní kriminalizace jiných názorů! 

Samostatnou kapitolou by byl náš komentář na stranu mainstremu a veřejnoprávních medií v této věci, kteří lžou a systematicky manipulují českou veřejnost ve prospěch války! Ve prospěch zájmů USA! 

 

Situace začátkem roku 2023 stále nebezpečně eskaluje

Česká vláda vědomě žene naší zemi do skutečné války! Je třeba jim říct hlasitě:

 

„DOST!  PŘESTAŇTE LHÁT!   DOST BYLO ZBROJENÍ!   DOST BYLO ZABÍJENÍ!
 

Zde je několik údajů z každodenní svodky tiskového odboru Ministerstva obrany Ruské federace, konkrétně z 3. 1. 2023 večer, pro Vaší představu o celkovém rozsahu současného konfliktu a o situaci na bojišti po více než 300 dnech války:
 

•    Na Ukrajině bylo od 24.2.2022, kdy Ruská federace zahájila na Ukrajině „Speciální vojenskou operaci“, zničeno ruskou armádou na zemi, nebo ve vzduch již 355 vojenských letadel Ukrajiny, většinou stíhacích letounů! 

•    Před zahájením této ruské Speciální vojenské operace měla Ukrajina ale jen 152 letadel a ne všechny letouny byly letu schopné. To znamená, že země NATO v čele s USA, dodaly Ukrajině po 24.2.2022 dalších 203 vojenských letadel! Buď v celku, letu a boje schopných, nebo ve formě dílů, ze kterých se na Ukrajině tyto letouny sestavily. 

•    Všech 355 letounů bylo zničeno, většinou jejich piloti zahynuli! Ukrajina už nemá vlastní piloty. Lítají tam vojenští stíhači z Polska, Rumunska i jiných zemí. Možná i z ČR?

•    Tyto letouny původem ruské a sovětské výroby už ale zemím NATO došly. Už není kde brát! Ukrajina je nyní prakticky bez vojenského letectva!

•    Dále bylo zničeno či sestřeleno na Ukrajině již 199 vrtulníků i s posádkou a s nákladem. Velká část vrtulníků byla taktéž dodána na Ukrajinu z bývalých východních zemí Varšavské smlouvy, včetně z České republiky.

•    Sestřeleno již bylo 2807 bezpilotních letounů (špionážních i úderných bojových). Jeden bojový bezpilotní dron turecké výroby „Bayraktar“ stojí více než milion dolarů.

•    Zničeno již bylo 399 raketových komplexů, odpalujících jednu nebo 2 velké rakety na větší dálku.

•    Zničeno již bylo 7382 tanků a obrněných bojových vozidel pěchoty, mnohé z nich byly dodány ze zahraničí. Především z Polska, ale i z České republiky, Rumunska, Bulharska, Slovinska aj. zemí, které tam dodaly původní tanky ruské výroby. Země NATO už nemají žádné disponibilní tanky T-72, které by mohly dodat na Ukrajinu. 
Německo, které rozpoutalo již dvě světové války, nyní údajně dodává na Ukrajinu proti Rusku své starší tanky Leopard, modifikace 4! Tyto německé tanky Leopard se mají nyní opravovat v kasárnách v Klatovech a zatím se neví, jaký bude jejich další osud!

• Ukrajina již údajně nemá silné tankové vojsko. Má několik desítek tanků na celou frontu, která je dlouhá stovky kilometrů.

•    Zničeno již bylo 967 mobilních salvových raketometů GRAD a jim podobných na pohyblivých nosičích ukrajinské armády. Sem patří i zničené americké Hamersy! Jen dne 3.1.2023 byly zničeny 4 Hamersy i s posádkami z řad amerických vojáků a 3 americké dalekonosné houfnice M-777 s obsluhou, ale i český raketomet RM-70 Vampire.

•    Zničeno bylo 3768 děl a těžkých minometů, plus obrovské zásoby dělostřeleckého a minometného střeliva, ale i munice všech možných kalibrů.

•    Zničeno již bylo 7900 ukrajinských vojenských vozidel, většinou nákladních vojenských automobilů.

•  Nově ukrajinská armáda začala používat silné pikapy s těžkým kulometem na korbě, jako džihádisté v Sýrii. Vysoká mobilnost pikapu terénem, vysoká rychlost přesunu, učinný těžký kulomet a po střelbě na cíl urychlený přesun jinam. Ve svodkách se zatím pikapy samostatně souhrnně neobjevují, ale jen 3.1.2023 byly podle denní svodky zničeny 2 ks. 

•    Všechna tato zničená ukrajinská technika je údajně doložena fotografiemi, nebo videozáznamem. Tzn., že ve skutečnosti jsou počty zničené ukrajinské vojenské techniky ještě daleko vyšší! 

•    Jen 3.1.2023 se v této svodce uvádí likvidace 530 bojovníků živé síly na straně Ukrajiny na různých místech linie fronty. Podobně vysoké číslo mrtvých vojáků na ukrajinské straně je ve svodce každý den! Vynásobte si toto číslo 300-sty dny bojů.

 

Je třeba říct Fialovo válečnické vládě: ODEJDĚTE! 

 

Níže najdete odkaz na video Mudr. Soňi Pekové, PhD. - která uvádí informace ze Zprávy OSN k vojenským biologickým laboratořím USA na Ukrajině.  Shlédněte video až do konce!

 

Video: 
Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
interner, YouTube, weby