Ministr české vlády Marian Jurečka, sluha Boží, se rozhodl po 33 letech zúčtovat s komunistickými papaláši! 

4. 11. 2022

Ministr práce a sociálních věcí Ing. Marian Jurečka, předseda KDU – ČSL /lidovec/, rok narození 1981, otec pěti synů, se nyní rozhodl zatočit s bývalými komunistickými papaláši, kteří před rokem 1989 byli ve vysokých stranických funkcích v KSČ! Tedy před 33 lety v tehdejší Československé socialistické republice. Rozhodl se jim snížit důchod!

Žije jich údajně v naší zemi ještě okolo 3000, všichni ve věku kolem 90 let!

Jurečka to navrhl novelou „Zákona o důchodovém pojištění“, kterou dnes schválila Poslanecká sněmovna a není pochyb o tom, že ji schválí i Senát. V novele je zakotveno snížit těmto lidem starobní důchod o 300,- Kč, a každý další rok o dalších 300 Kč, atd., podle toho, jak dlouho tito lidé byli ve vysoké stranické funkci v KSČ!

Dědkové z KSČ ale mají vlastně štěstí! 

Být to o několik století dříve, tito senioři by dopadli podstatně hůře! To by je inkvizitor Jurečka lámal na kole, napichoval na kůl, tvaroval prsty rozžhavenými kleštěmi, trhal nehty zaživa a upaloval by je. Naštěstí svět už je dále, kdy náboženští fanatici nemají takové slovo v naší společnosti.

Chtělo by se v této souvislosti říct na adresu ministra Jurečky, že je to lidovecký ksindl, lidský šmejd a zmetek. Ale nebudeme tak činit! 

Zůstaneme u argumentů.

Lidovec Jurečka tímto otevřel v naší zemi znovu Pandořinu skříňku! Znovu rozfoukal oheň nenávisti! Znovu předvádí zvrhlou lidoveckou morálku, manipulace a lži, jako by pod pláštíkem "vykuřování ďábla komunismu". 

Lidovci, kde je nyní Ing. Marian Jurečka předsedou této strany, totiž od roku 1948,  do roku 1989, celých 40 let (!), kdy se v naší zemi budoval aktivně socialismus, byli v každé vládě naší země, a v roce 1971, po krizových událostech roku 1968, se znovu veřejně přihlásili k budování socialismu v naší zemi! Taková je pravda. Aktivně spolupracovali na budování socialismu v naší zemi. Dnes tomu demokraté z pravicových stran říkají ale jinak!? Mluví o aktivní kolaboraci s komunisty!

Celou cestu z Parlamentu z Prahy až do Přerova, odkud pochází ministr Jurečka by musel první předseda strany Lidové po II. světové válce, farář Josef Plojhar fackovat ministra Jurečku za jeho chování v současné funkci ministra. Protože když se Plojhar vrátil po dlouhých letech z fašistického koncentračního tábora na konci II. světové války, tak spolu s komunisty chtěl s Lidovou stranou budovat jinou společnost v naší zemi. Společnost bez válek, bez bídy, hladu, za důstojný život lidí. Tehdejší Lidová strana v čele s farářem Josefem Plojharem podpořila všechny poválečné kroky v naší zemi k budování nového typu společnosti, a to socialismu!

Své by o tom mohl vyprávět i například bývalý předseda KDU - ČSL a bývalý ministr financí Miroslav Kalousek, který o mnoho let později jako člen Ústředního výboru Národní fronty před rokem 1989 za KDU - ČSL, budoval aktivně socialismus v naší zemi. Pravda, ten se potom po Sametové revoluci "ztratil"  jako předseda lidové strany i s pokladnou KDU – ČSL a založil za ty prachy TOP 09, ale to už je jiná kapitola. To si vyřiďte mezi sebou sami, do toho KSČM netahejte.

A je neodmlčitelnou pravdou, že jsou to současní nejvyšší funkcionáři KDU – ČSL, vaši nejvyšší straničtí funkcionáři pane Jurečko, kteří nyní jezdí každoročně do Norimberka do Německa na srazy Sudetoněmeckého Landsmanšaftu! Bývalých občanů, a po II. světové válce odsunutých občanů Československa německé národnosti do Německa, kteří před válkou obdivovali Hitlera a jeho nacionální fašismus, kteří v letech 1938-39 po příchodu německé armády do naší země vyhnali české občany ze svých domovů z československého pohraničí a plně spolupracovali s Hitlerem a rozvraceli naší republiku! 

Takže pane Mariane Jurečko, máte toho na vašem triku jako Lidovci hodně! Taková je totiž pravda a historie! Jste tam namočení jako Lidovci až po uši. Bylo by lepší, kdyby jste k historii mlčel!

Tímto krokem jste se právě předvedl jako lidovecký ubožák! Jako pravý lidovec! Zaslepený, zfanatizovaný a nesoudný náboženský jeliman! Za každého režimu připraven jít podle nového směru větru, hlavně tam kde to sype, kde jsou koryta, nemrknout okem a pošlapat předchozí činy své strany a svých předchůdců. 

Díky za Váš projev v Poslanecké sněmovně k této novele zákona. Znovu jsme se my i veřejnost ujistili s kým máme tu čest!

 

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Veřejně právní media ČR