Miroslav Kavij: Nikdo politickým chciválkům nastoupit do první linie nebrání!

13. 3. 2024

Také máte dojem, že se nám váleční štváči z nejvyšších politických pater , podporováni kým jiným než chameleonskými umělci začínají množit geometrickou řadou ? Malou útěchou jest, že na rozdíl od premiéra Fialy , u kterého NE znamená ANO a ANO znamená NE, své názory neskrývají a říkají naplno, aby voliči věděli s kým mají tu čest a jaké svoloči mnozí z nich dali ve skutečnosti svůj hlas.

Posledním podporovatelem vyslání našich vojáků na Ukrajinu je senátor Láska, který zřejmě vůbec neakceptuje skutečnost, že válka je následkem selhání politiky a diplomacie. Pokud by senátor Láska přijal za své, že ČR je vykonavatelem pokynů amerického zadání v ukrajinském konfliktu, těžké by bylo jeho doznání, jak dlouhá je řada našich vrcholných politických představitelů , kteří diplomaticky selhali ! Od agenta Pávka, přes pana profesůrka, jehož vláda obdržela minulý týden od zemědělců úplatek v podobě pořádné kupy hnoje ( ve skutečnosti prý spíše kompost), až po Lipánka a šéfy obou komor Parlamentu. Jen tak na okraj, neměli bychom kromě premiéra Fica závidět našim východním sousedům například i jednoho z kandidátů blížících se prezidentských voleb SR, Štefána Harabína , který v jednom ze svých videí se nebojí konstatovat , že podle rozhodnutí soudu v Haagu, Rusko není agresor ?

Je ale dost možné, že senátor Láska a jemu podobní, doposud nepochopil, že Zelenskyj ukrajinského prezidenta pouze hraje, ale celý konflikt režírují USA. Naše polečnost je dnes maximálně rozdělena, čemuž můžeme poděkovat demoliční Fialově vládě, které dnes věří a podporují jen fanatičtí liberální zoufalci a různé zbabělé politickém krysy, které by do ukrajinského masomlýnku tak rádi hnali naše občany. I když zatím to na domácí scéně na žádný, ani malý zázrak nevypadá, možná právě tyto zcela otevřené snahy zatáhnout ČR do otevřené války s Ruskou federací bude znamenat konec vlády, která již nyní se zapsala do historie samostatné České republiky jako vláda nejhorší !

Autor: 
Miroslav Kavij, foto archiv
Zdroj: 
https://cz24.news/miroslav-kavij-nikdo-politickym-chcivalkum-nastoupit-do-prvni-linie-nebrani/