Německý národ má zodpovědnost za to, zda bude rozpoutána 3. světová válka či nikoliv. Na rozhodnutí nemá mnoho času! Musí si to vyříkat se svými politiky!

25. 2. 2023

Jak známo Německo rozpoutalo dvě světové války, dvě nejstrašnější války v dějinách lidstva v letopisu po Kristu, ve kterých zahynuly desítky milionů lidí.

O 3. světové válce se mluví, že bude poslední! Díky ničivé síle jaderných zbraní, které má toto lidstvo k dispozici!

Němečtí vrcholní politici, volení představitelé německého národa stojí v Evropě znovu před osudovým rozhodnutím, zda Evropu a svět utopí znovu v krvi, zda svět zachvátí válečný požár a obrátí jej v popel a hřbitov!

Otázka však zní i takto, Je to skutečná vůle německého národa? Nebo vrcholní němečtí politici vyjadřují zájmy někoho jiného?

 

Ti nejvyšší politici Německa už udělali směrem k rozpoutání 3. světové války jeden významný krok.

Lhali svému národu, svým zahraničním partnerům, OSN a celému světu ohledně přístupu Německa k tzv. Minským dohodám, které schválila Rada bezpečnosti OSN jako závazné pro všechny členské státy OSN, tedy i Německo, Ukrajinu, Ruskou federaci, USA i Českou republiku. Tyto Minské dohody měly za cíl dovést vnitrostátní ukrajinský ozbrojený konflikt z roku 2014 k politickému uregulování.

Supertěžké váhy německé politiky, jako Frank Walter Steinmaier v roce 2014 ministr zahraničních věcí a dnešní prezident Spolkové republiky Německo a kancléřka Angela Merkelová se jménem Německa zavázali, že Německo bude jedním z garantů procesu naplňování Minských dohod, aby se vnitrostátní krize na Ukrajině uregulovala politickými prostředky a nebyla z toho v Evropě válka. 

Dne 7.12.2022, téměř po osmi letech od podpisu těchto dohod, řekla Angela Merkelová v rozhovoru pro německý týdeník ZEIT, že Německo podepsalo tyto Minské dohody jenom proto, aby Ukrajina dostala čas se vyzbrojit proti Rusku a proti vzbouřeným oblastem východní Ukrajiny (tzv. Donbasu). 

Tyto oblasti Ukrajiny totiž v roce 2014 neuznaly novou pučistickou vládu v Kyjevě, která vzešla z ozbrojeného státního převratu, který se odehrál v únoru roku 2014 při tzv. Kyjevském Majdanu! Tehdejší prezident Ukrajiny Viktor Janukovič musel uprchnout ze země, aby si zachránil holý život, protože po něm ozbrojené fašistické bojůvky stříleli ze samopalu. V exilu žije dodnes! To samé musel udělat tehdejší premiér ukrajinské vlády Mikola Azarov, který dodnes žije ve vynuceném exilu!

Na slova Merkelové reagovala Ruská federace slovy prezidenta Putina, kdy Rusko bylo spolu s Francií a Itálií dalším garantem plnění Minských dohod. Putin k tomu řekl, že se Rusko cítí podvedeno svými německými partnery a že pro Putina je to osobně obrovské zklamání z německých politiků. Putin si položil řečnickou otázku: „Čemu tedy my můžeme věřit? Příslušné dokumenty byly německými politiky vlastnoručně podepsány, učinili v tomto směru veřejná prohlášení k celému světu! Na čem se můžeme s takovými partnery dohodnout? Jaké záruky nám chtějí dávat?. Vždyť ty Minské dohody schválila Rada bezpečnosti OSN a Německo jako garant se vůči Radě bezpečnosti OSN zavázalo, že je bude plnit!“. 
Německo tak zásadním způsobem podrazilo svojí mezinárodní autoritu a důvěryhodnost. Nedá se mu věřit!

A Putin pokračoval. „My jsme celých osm let hledali cestičky jak tu vnitroukrajinskou krizi se zachováním celistvosti ukrajiny uregulovat jednáním a dohodami. A za našimi zády, a za zády svého národa němečtí politici místo prosazování mírového řešení spolu s ostatními představiteli USA a NATO, včetně České republiky připravovali Ukrajinu na velkou válku! Vyzbrojovali ji moderní vojenskou technikou, školili a cvičili ukrajinskou armádu!

Své o tom ví i nově zvolený český prezident armádní generál Pavel, který byl v té době 3 roky předsedou vojenského výboru NATO a plně se jménem NATO na těchto programech pro Ukrajinu podílel!

 

Druhý závažný krok Německa k rozpoutání 3. světové války se odehrál nedávno

Před pár týdny, konkrétně 25.1.2023 německý kancléř Olaf Scholz oznámil rozhodnutí německé vlády, že Německo dodá Ukrajině své tanky Leopard II i starší tanky Leopard I a že zároveň Německo ruší zákaz reexportu těchto německých tanků ze zemí NATO, kterým je Německo dříve prodalo. To znamená, že všechny země, které si pořídily německé tanky Leopard, je mohou nyní dodat na Ukrajinu, mají k tomu souhlas Německa! Mluví se o celkové dodávce cca 300 a více německých tanků Leopard na Ukrajinu.

Stejně tak bude dodávat své tanky na Ukrajinu Velká Británie – tanky Chalenger, a USA své těžké tanky Abrams. A už se tak i děje, tento proces už byl zahájen!

Dokonce současná ministryně zahraničních věcí Německa, mladá žena Annalena Baerbock nedávno veřejně vyhlásila pro media, že Německo je ve válce s Ruskem!

 

V nejvyšších vojenských kruzích Ruské federace po tomto vyhlášení kancléře Scholze už se mluví otevřeně o tom, že 3. světová válka už začala!

Zatím je ve své hybridní fázi, kdy se vede cizími rukami (ukrajinskými) proti Rusku. USA i NATO jsou si vědomi toho, že samotné tanky bez letecké podpory a bez protivzdušné obrany nemají šanci Rusko na frontě porazit. Proto se západ a NATO podle ruské strany chystá vstoupit do této války naplno, svými ozbrojenými silami. Brzy podle ruské strany přejde tento konflikt ze své hybridní fáze do plnohodnotného válečného konfliktu.

Je však ještě potřeba splnit tři podmínky:

Za prvé, na Ukrajinu se musí dopravit tato technika v maximálním množství a to ještě potrvá 2-3 měsíce.
Za druhé, je potřeba přesvědčit Polsko, aby poskytlo své východní příhraniční území jako plazdarm pro nástup NATO do útoku proti Rusku a pro vedení útočných operací vůči Rusku. Nátlak prezidenta Bidena na Polsko už začal. Stejně jako Biden „přesvědčil“ Scholze dodávat německé tanky Leopard i Polsko bude „přesvědčeno“ američany.
Za třetí, je potřeba na válku připravit veřejné mínění občanů západních zemí, tedy i České republiky! A občané na to zatím připraveni nejsou! A to se nedá udělá během dvou dnů.

V úterý 21.2.2023 vystoupil na velitelském shromáždění s projevem náčelník generálního štábu generál poručík Řehka, který mluvil o tom, že pokud by vypukl konflikt mezi NATO a Ruskem, bude ČR jeho aktivním účastníkem od první minuty. Dále mluvil o tom, že v případě vzniku tohoto konfliktu bude potřeba mobilizovat materiál i osoby do armády. Že bude potřeba počítat s tím, že území České republiky bude tranzitní a přes nás se bude přesouvat velké množství vojenské techniky ze západu na východ a že Rusko nebude čekat až se to doveze na frontu, ale že naše území zasáhnout ruské rakety. Že se tím zásadně změní život v naší společnosti! 

Někteří politici si veřejně kladou otázku, co je to za „magora ten Řehka“, protože takto zatím mluví sám z našich nejvyšších představitelů. Řehka je přímo napojen jako náčelník generálního štábu armády ČR na vojenské jestřáby z NATO a jeho vystoupení v mediích je přípravou českého veřejného mínění na blížící se válku! 

 

O víkendu  18. - 19. 2. 2023 se konala v Mnichově 59. Mnichovská bezpečností konference.

Západní představitelé, včetně našeho nového prezidenta Petra Pavla Pávka, se na ní shodli na jednom slově: „BOJ“.

Žádné mírové jednání! 

Německý kancléř Scholz zde pronesl projev, který vstoupí do historie (pokud nějaká bude), že německé tanky dodané Ukrajině jsou pro zabezpečení míru. Dodávky zbraní ukrajinským vojákům podle něj neprodlužují válku a Ukrajina se může na Berlín spolehnout v další podpoře. Vždy ale budeme jednat tak, abychom konflikt nevyhrotili, uvedl Scholz? 

„Vyzýváme všechny, kdo může dodat tanky Ukrajině, udělejte to!“ završil své extempore kancléř Scholz, bývalý starosta Hamburku!?

Taková je situace.

Německo opět píše válečné dějiny! Ze zkušenosti víme, že to nikdy nedopadlo dobře!

 

Lidé bděte!

 

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
internet, weby