Novinářka Jana Lorencová napsala pravdu o nedávné minulosti a tvorbě budoucnosti pro naše děti

6. 1. 2024

Odvážná, dnes již zesnulá spisovatelka, režisérka, politička, novinářka a televizní reportérka Jana Lorencová na sklonku svého života napsala:

Je smutné, že je to pravda. Vůbec už mě nezajímá nějaký předvolební boj a mám pro to tyto důvody:”

Vy, kteří neustále pindáte o nějakém pofidérním šetření a myšlenkách na budoucí generaci, běžte do hajzlu! Až všichni ti (Havloidi, sluníčkáři, kavárenští povaleči a hlavně převlečení bolševici, co zprivatizovali a vytunelovali národní podniky), vrátí všechno to, co za 30 let rozkradli, pak se můžeme bavit o nějaké budoucnosti!

Až modří ptáci vrátí 300 miliard z podvodu LTO, 300 miliard z důchodového fondu, kterým si KLAUS a TOPOLÁNEK vylepšovali státní rozpočet!

Až bude vráceno 900 miliard z fondu národního majetku, které zmizely neznámo kam!

Až gauner Bakala vrátí 100 miliard za OKD!

Až převlečení bolševici Kočárník, Dlouhý….. vrátí 200 miliard za asanované banky a ODS a ČSSD vrátí zkorumpované stovky milionů, které jim vrazil do kapes BAKALA na předvolební prasárny!

Pak se můžeme bavit o budoucnosti. Do té doby nepište voloviny o předvolebním boji. Je to téma akorát pro – cetileté fracky, kteří už neznají, co je to práce, co znamená denní vstávání ráno za plat, pro který většina z nich dnes ani nevstane z postele. To všechno podstoupili rodiče, aby se dnes mohli mladí flákat, protože práce již není povinností jako tenkrát! Jaká škoda!!

To všechno pramení z vaší neschopnosti něco pořádného dělat! A vy ostatní (dnes už důchodci) si uvědomte před volební urnou, že je to právě ODS, TOP 09 a PIRÁTI, kdo dneska veřejně prohlašují, že jsme na obtíž a brzdíme rozvoj naší vykradené, vytunelované vlasti!

My jsme ti zatracování senioři, kteří jsme tuto zemi vybudovali a ti nynější politici ji zašantročili a zničili!

 

Autor: 
Jana Lorencová, novinářka, poslankyně
Zdroj: 
https://www.novarepublika.cz/