V Plzni se v pátek 10.3.2023 uskutečnila oslava svátku Mezinárodního dne žen

11. 3. 2023

Oslavu svátku Mezinárodního dne žen v Plzni organizovaly Levicový klub žen v Plzni, Český svaz žen v Plzni, Plzeňský Krajský výbor KSČM a akci podporovala také Rada seniorů Plzeňského kraje 

Akce se uskutečnila od 14:00 ve zcela zaplněném velkém sále Sokolovny na Nové Hospodě v Plzni.

Účastníky v úvodu přivítala za organizátory p. Zdena Hornofová za Levicový klub žen. S krátkou zdravicí k přítomným ženám k Mezinárodnímu dni žen vystoupil Jiří Valenta, krajský zastupitel za KSČM a současně předseda Městského výboru KSČM v Plzni. A ženy s jejich mezinárodním svátkem pozdravit také p. Miloslav Hora, předseda Krajské Rady seniorů Plzeňského kraje.

Do posledního místa zaplněná sokolovna viděla hezký program mažoretek Maršálek z Plzně a lidového souboru z Domažlic z cyklu symfonické básně Bedřicha Smetany "Má vlast". K tanci a poslechu hrála kapela Harmonie. 

Tradiční oslava MDŽ se v Plzni opět vydařila, účastnici akce se rozcházeli do svých domovů spokojeni, odpoledne tančili a zpívali, potkali se se svými známými a mohli na chvíli zapomenout na každodenní starosti. Byla to důstojná oslava svátku Mezinárodního dne žen. 

Přinášíme fotografie z této vydařené akce.

Fotogalerie

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM