Video z ukrajinské Avdijevky a současné aktivity českých válečných štváčů

25. 2. 2024

Přišlo video z ukrajinské Avdijevky. Z mimořádně opevněného města ukrajinskou armádou na Donbasu, v Doněcké lidové republice. Odtud ruská armáda po dlouhých bojích vytlačila ukrajinskou armádu a ukrajinské nacionalistické bataliony.

Vypadá to, že je to tam v Avdijevce s postojem místních občanů k ruské armádě a k údajné ruské vojenské agresi zase trochu jinak než informují českou veřejnost liberální pronatovská media i čeští vrcholní politici.

Jak jsou na tom naši chciválkové a přední váleční štváči? Co dělají pro to, aby se zastavilo další zabíjení a válčení, aby se obnovil mír? 

Pan prezident Petr Pavel Pávek se v těchto dnech chlubí tím, že se české diplomacii, pětidemoliční vládě i jemu osobně podařilo setnat ve světě pro ukrajinnskou armádu další statisíce dělostřeleckých granátů. Mír a jednání o míru na Ukrajině je pro něj škodlivé téma, to si ve Washingtonu a v Londýně nepřejí!

Premiér Fiala letí v pondělí 26.2.2024 do Paříže na tzv. "Válečný summit". Naše Česká republika pod Fialovo vedením totiž v Evropě vede iniciativu usilující o shromáždění 1,5 miliardy dolarů (35 miliard korun) na munici pro Ukrajinu!

Český projekt "Munice pro Ukrajinu" dostává světové obrysy. Podle zveřejněných informací se o něm bude jednat přímo v Elysejském paláci už toto pondělí. Francouzský prezident Emmanuel Macron bude hostit speciální summit věnovaný Ukrajině a mezi pozvanými je i český premiér Petr Fiala (ODS). Schůzky se dále mají zúčastnit zástupci velmocí, podle diplomatických zdrojů se čeká účast německého kancléře Olafa Scholze či někoho ze špiček USA.

Zde je odkaz na video z ukrajiské Avdijevky, zajímavý je postoj tamních občanů:

https://www.facebook.com/100068891003169/videos/2575999452573475

Autor: 
Mediální úsek Plzeňského KV KSČM
Zdroj: 
internet, facebook