Vláda ČR připravovala pro Ukrajinu lazaretní služby už v únoru 2022! Další Fialovo křivárna!

6. 1. 2023

Česká vláda Petra Fialy věděla o chystaném útoku ukrajinské armády na Krym a Donbas měsíc předem. Důkazem je mezistátní smlouva podepsaná mezi ministerstvy obrany ČR a Ukrajiny ze dne 1. 2. 2022, tedy 23 dní před ruskou invazí! Ve výbušné smlouvě se píše o ošetřování zraněných ukrajinských vojáků v ČR a o převozu ostatků na Ukrajinu! Smlouvu podepsal přímo vrchní velitel Ozbrojených sil Ukrajiny Ukrajiny Valerij Zalužný a za českou stranu náměstek ministryně obrany Daniel Blažkovec. Vláda Petra Fialy musela vědět o chystané invazi Ukrajinců, jak o tom informoval Kreml a Sergej Naryškin z ruské rozvědky!

Tím se úplně mění pohled na úlohu vlády Petra Fialy v ukrajinském konfliktu. Smlouvou si ukrajinský vrchní velitel zajistil medicínské zázemí a lazaretní služby. Útok ukrajinské armády na Donbas a Krym měl být spuštěn podle informací ruské rozvědky v noci ze 14. na 15. března 2022.

Proto si Ukrajinci už předem dojednali s českou stranou ošetřování svých zraněných vojáků. To znamená, že v té chvíli již procesy válečného řízení na Ukrajině převzala armáda a civilní vedení obrany bylo odsunuto do pozadí.

Moskva na nic nečekala, převzala iniciativu a sama zahájila 24. února Speciální vojenskou operaci.

Na české straně se tím vyjasňují další skutečné důvody blokování opozičních a nepohodlných webových stránek již 25. února 2022.  

Položme si otázku. Kdo nás žene do války a kdo k tomu dal mandát?

Sdělení č. 3/2022 Sb. m. s. Sdělení Ministerstva zahraničních věcí o sjednání Ujednání mezi Ministerstvem obrany České republiky a Ministerstvem obrany Ukrajiny o spolupráci v oblasti poskytování léčebné péče raněnému vojenskému personálu Ukrajiny

Autor: 
Komentář: jk
Zdroj: 
České a zahraniční weby