Aktuálně

24. 4. 2024

Česká republika směřuje do války. Žene jí tam svými projevy a svými činy prezident Petr Pavel, premiér Fiala s celou „pětidemoliční vládou“ a hlavně ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. To vše za masivní podpory českých veřejnoprávních, ale i soukromých medií ovládaných pravicí a liberály.

21. 4. 2024

Dovolujeme si Vás pozvat na zajímavou besedu s právním expertem na zdravotnictví a 2. na kandidátce koalice "STAČILO!" Ondřejem Dostálem do Evropského parlamentu 2024.

20. 4. 2024

Několik desítek mrtvých dětí ve škole. Celá cikánská čtvrť – kolonie totálně vybombardovaná. Další oběti ve Škodovce a při hloubkových náletech na osobní vlaky. A rozbombardované Škodovy závody v Plzni. To byla druhá polovina dubna pětačtyřicátého roku. 

19. 4. 2024

Ekonom a profesor na Kolumbijské univerzitě Jeffrey Sachs se vyjadřuje k nejnovějším událostem v rusko-ukrajinské válce. RISING je ranní pořad ve všední dny s dvoustrannými moderátory, který boří zaběhnuté zvyklosti ranní televize tím, že diváky zavádí do washingtonských mocenských sálů jako nikdy předtím.

18. 4. 2024

Politolog Petr Drulák píše o tom, že nadcházející volební kampaně v Evropě se zřejmě povedou temnějšími prostředky, než je tradiční přesvědčování a obelhávání voličů…

18. 4. 2024

Vzhledem k tomu, že jsem od února tohoto roku dostával občas dotazy na to, jestli je pravdivá informace, že 2. 2. 2024 Ruská federace vyhrála spor s Ukrajinou u Mezinárodního soudního dvora OSN v Haagu, jsem si mezitimní rozsudek z dostupných zdrojů ověřil. A od té doby také odpovídám, že ano, RF vyhrála a Ukrajina svůj spor prohrává.

16. 4. 2024

Navrhla jsem snížení platů europoslanců. Odmítli to

16. 4. 2024

Slovenský premiér Robert Fico dnes odmítl nový migrační pakt, který minulý týden schválil Evropský parlament. Opatření v podobě převzetí části běženců nebo finanční či materiální pomoci pro země zasažené přílivem migrantů označil před novináři za diktát, nejde podle něj o solidaritu.

15. 4. 2024

PROTIPROUD TV vysílá pravidelnou poradu tvrdého jádra nepodvolených vlastenců s šéfredaktorem Protiproudu Petrem Hájkem nejen o tom, proč Izrael, USA a jejich spojenci vyhrocují další nebezpečnou krizi na Blízkém východě.

10. 4. 2024

Světový festival mládeže (SFM) v Soči 2024: Tvoříme budoucnost společně. Přinášíme vám první ohlédnutí za 20. SFM, který se konal začátkem března v ruském Soči. Naše reportáž vám, jak doufáme, zprostředkuje neopakovatelnou atmosféru festivalu, který se nesl v duchu tradičních hodnot jako jsou láska, přátelství, rodina, mír a tvořivá spolupráce mezi národy.

Stránky