Z ohlasů na setkání s Josefem Skálou, Ivanem Vyskočilem a Vítězslavem Pilmaierem

20. 12. 2023

Včera jsem se zúčastnil setkání občanů s panem Skálou, hercem Ivanem Vyskočilem a panem inženýrem Pilmaierem (snad jim nekomolím jména, jinak omluva) s občany v České Lípě. Jako celoživotní nestraník jsem byl nadšený, protože se podobných mítinků nezúčastňuji a k demonstracím mám vlažný postoj - což je na delší diskuzi.

Ale atmosféra setkání byla skvělá. Především obyčejní lidé, v dobrém slova smyslu, žádní intelektuálové či akademici. Vtipnosti pana Vyskočila a skvělá (!) odborná úroveň a znalost faktů pana inženýra Pilmaiera a doktora Skály nejen v ekonomice, ale i z historie.

Jsem rád, že pomaličku narůstá počet lidí, kteří si uvědomují propast,  do které se řítíme. kteří přemýšlí, jak se postavit zlu. Ať v ekonomice, tak v cenzuře, stejně jako tak zvaným progresivistům, co semelou zelenou politiku, nacismus a spoustu pohlaví do jednoho pytle a udělají z toho svoji kváziideologii. Např. nedávno jsem zachytil článek jisté poslankyně za stranu ODS s francouzským jménem Delacroix či nějak tak, která se prsila, že v jejich nacistraně je třetina členů, kteří chtějí manželství pro všechny. Čili není to zdaleka jen vlajková loď rádoby levičáků, ale hlupáků obecně. Krysy jsou všude a vylézají z děr. Mají hlad.

Autor: 
Martin Bareš
Zdroj: 
Vlastní