Aktuálně

11. 7. 2024

Už od pondělí jsem vyzývána různými válečníky, k tomu, abych se vyjádřila k útoku v Kyjevě, při němž byla zasažena i dětská nemocnice. Ano. To je válka. Ta válka, kterou vy podporujete a do jejíž útrob lijete další a další miliardy korun, eur i dolarů.

6. 7. 2024

SLOVENSKO: V piatok večer sa na Devínskom hrade konali oslavy príchodu Cyrila a Metoda na Slovensko. Na akcii sa zúčastnil aj premiér Robert Fico (Smer). Išlo o jeho prvé verejné vystúpenie od májového atentátu v Handlovej.

 Ficov prejav na Devíne: Vystríhal pred liberalizmom a progresivizmom, volal po mieri na Ukrajine.

5. 7. 2024

Odkazem, který si od Cyrila a Metoděje můžeme vzít, je na křesťanských hodnotách postavená Evropa suverénních vlastí

Dědictví otců, zachovej nám Pane! 5. července si připomínáme Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Odkazem, který si od Cyrila a Metoděje můžeme vzít, je na křesťanských hodnotách postavená Evropa suverénních vlastí.

5. 7. 2024

V úvodu svého projevu Putin označil jednání za intenzivní a připomněl spolupráci mezi Ruskou federací a Maďarskem v energetickém sektoru, lékařství a farmaceutickém průmyslu.

Putin označil výměnu názorů na mezinárodní otázky, včetně ukrajinského konfliktu a jeho řešení, za „důkladnou a čestnou“. Podle Putina mluvil Orbán o svém jednání v Kyjevě.

2. 7. 2024

Nedávno se skutečnila v americké celostátní televizní stanici CNN předvolební debata prezidentských kandidátů Joe Bidena - současného amerického prezidenta za Demokratickou stranu USA a Donalda Trumpa za Republikánskou stranu USA.

2. 7. 2024

Chudí chudnou, bohatí bohatnou. S požehnáním pětidemolice

30. 6. 2024

Sebevyspělejší technokratická společnost padne, pokud jí schází duchovně mravní rozměr! Pozor si musíme dát na novodobé falešné modly a náhražkové bůžky!

Marek ADAM

25. 6. 2024

V 1. čtvrtletí 2024 vzrostla průměrná hrubá měsíční nominální mzda na přepočtené počty zaměstnanců v národním hospodářství proti stejnému období předchozího roku o 7,0 %, reálně vzrostla o 4,8 %. Medián mezd činil 36 651 Kč.

23. 6. 2024

Včerejší hlasování Poslanecké sněmovny PČR, které schválilo ve třetím čtení tzv. zákon o korespondenční volbě pro občany ČR žijící v zahraničí, je plivnutím do tváře všem občanům České republiky. Zákon nyní musí ještě schválit Senát a podepsat prezident republiky. Není si však těžké domyslet, že i zde půjde pouze o formalitu.

Stránky