Zneuctili státní svátek a odkaz 17. listopadu 1939

18. 11. 2018

Miloši odstup, nebo zemři. Táhni z Hradu. A mnoho dalších transparentů. A do toho exministr kultury mluví na Národní třídě o pravdě a lásce. Tak si někteří představují boj za svobodu a demokracii.

Popravení studenti z listopadu roku 1939 se obrací v hrobě když vidí, jak strašlivě byl jejich odkaz zneužit.

Rozumím tomu, že mnoho lidí nemá Babiše ani Okamuru rádo, ale oni na pietním místě vyjádřili svoji úctu položením květin. Pakliže kdokoliv tyto květiny záhy vyhodí, jde o projev naprosté neúcty ke všem lidským hodnotám, i o pošpinění tohoto pietního místa. A to bylo teprve ráno.

V odpadcích skončila i kytice od prezidenta republiky. Věc naprosto nemyslitelná a gesto hodné primitivů z "banánových republik". Úcta k nejvyšší ústavní autoritě nulová. A ta kytice patřila přeci památce studentů z roku 1939.

A pak už "oslavy" boje za svobodu a demokracii vypukly naplno napříč celou naší republikou.

Ti, kteří sami sebe pasovali na intelektuální elitu národa a "bijce" za svobodu, demokracii, pravdu a lásku (byť mnozí z nich ještě ani v roce 1989 nebyli na světě), se pak předháněli v naprosto nechutných a neuvěřitelných sprosťárnách na nejvyšší ústavní činitele naší republiky. Nikoliv věcné argumenty projevující jejich nevoli, ale nekonečná sprška vulgarit.

Největší hrdinové vyrobili a hrdě nesli transparenty s nápisy : "Miloši odstup, nebo zemři", "Táhni z Hradu" a mnoho dalších, stejně prostoupených duchem jejich intelektové nadřazenosti.

A do toho na Národní třídě promluvil exministr kultury Herman o pravdě a lásce. Asi jí i našel. Jemu nikdo sprostě nenadával, ani jinak nespílal.

Vítejte v České republice v roce 2018 !

Autor: 
Pavel Opl
Zdroj: 
https://opl.blog.idnes.cz/blog/blog.aspx?c=688233&x=socialky_facebook_c&fbclid=IwAR2X1JhacKxMs-8OW7jYJqJhhnyKHp7PaQA82M7ATzhAnu0g6iZS9m021hY